BLOG

Online testování přes ScioLink si poradí i s výpadky internetu

Online testování přes ScioLink si poradí i s výpadky internetu

Pokud v průběhu přijímací zkoušky vypadne internet, nevadí. Díky chytře zvoleným technologiím si toho uchazeč o studium vůbec nevšimne. Zjistěte, proč ScioLink funguje i bez připojení k internetu.

Noční můra studentů: hodinu odpovídají na otázky, mají téměř hotovo, pak ale na chvilku vypadne internetové připojení, nic se neuloží a můžou začít zase od začátku. 

Při vývoji ScioLinku jsme na takový scénář mysleli a vybrali jsme technologie, díky kterým to nehrozí. Proctoringová aplikace ScioLink je vytvořená s pomocí technologie React JS. Jedná se o celosvětově používané řešení a stojí na něm třeba následující aplikace s miliardami uživatelů:

  • Dropbox,
  • Facebook, 
  • Instagram, 
  • WhatsApp 
  • nebo web BBC.

Prakticky to znamená, že student musí být k internetu připojený jen ve 2 chvílích – když se mu na úplném začátku ScioLink načte do počítače a když má hotovo a odesílá vyplněný test včetně proctoringových záznamů na náš server. Mezitím vše běží z úložiště na jeho počítači – laicky řečeno student může být část zkoušky offline.

Řešení pomůže při testování ze Štítné nad Vláří i předměstí Káhiry

Ke krátkodobým výpadkům internetu dochází poměrně často. A z pohledu studenta skládajícího nejdůležitější zkoušku svého života nehraje roli, jestli problém způsobilo počasí, technický problém s wi-fi nebo výpadek dat. Při online testování se ScioLinkem si takového výpadku student ani nevšimne – ať už sedí u počítače v jakékoliv části světa.

Přečtěte si, jak online testování usnadňuje přijímačky na lékařskou fakultu na Slovensku >>

Pokud vás online testování zajímá ve větším detailu, přečtěte si whitepaper pro vysoké školy. Stáhnete ho z této stránky.

PRVNÍ KROK JE NA VÁS

Vším vás provedeme

Kontaktujte nás